Pokrowiec ochronno-izolacyjny z układem filtrowania powietrza.

Panująca na całym świecie pandemia Covid-19 postawiła przed nami wiele wyzwań. Z dnia na dzień musieliśmy dostosować się do nowych zasad. Dotychczasowe czynności jak chociażby rozmowa przy kawie z drugą osobą mogła okazać się niekiedy zagrożeniem dla naszego zdrowia, a nawet życia.

Często w trosce o siebie i najbliższych zakładamy maseczki, zachowujemy dystans, czy dezynfekujemy ręce. Jednak czy tak naprawdę jesteśmy w stanie zapewnić bezpieczeństwo wszystkim naszym bliskim?

A dzieci?
Czy dzieci są bezpieczne w miejscach publicznych, w których mogą unosić się aerozole z chorobotwórczymi patogenami jak np. koronawirus SARS-CoV-2?
Czy niemowlę podczas wizyty kontrolnej w przychodni POZ lub dziecko będące z nami podczas zakupów nie są narażane na zakażenie koronawirusem wywołującym chorobę Covid-19?

Jak ochronić dziecko przed ewentualnym zarażeniem i późniejszymi skutkami Covid-19, w tym groźnymi dla dzieci powikłaniami jak PIMS-TS?

Te pytania nie dawały nam spokoju. Jak zapewne wielu z Was, my również jesteśmy rodzicami i to właśnie troska o nasze największe skarby, jakimi są dzieci przyczyniły się do przeprowadzenia przez naszą firmę badań i wykonania analizy zagrożenia biologicznego w bezpośrednim otoczeniu dziecka.

Rezultatem naszych kilkumiesięcznych prac jest innowacyjny środek ochrony osobistej, przeznaczony dla niemowląt i dzieci, który jest innowacją produktową, na skalę światową*.

Pokrowiec ochronno-izolacyjny z układem filtrowania powietrza

jest produktem skierowanym do rodziców i opiekunów dzieci poniżej trzeciego roku życia, chcących uchronić dziecko przed wpływem niebezpiecznych czynników z otoczenia, a w szczególności przed zanieczyszczonym powietrzem, czynnikami biologicznymi takimi jak bakterie i wirusy, jak również przed czynnikami atmosferycznymi.

W przypadku zainteresowania produktem lub współpracą, zapraszamy do kontaktu.  


*Produkt zgłoszony do ochrony patentowej.